photo photo photo

Możliwości systemu

 

Aktualności / Promocje / Blog

Moduł ten pozwala na publikowanie na stronie informacji z życia firmy takich jak np. nowe produkty w ofercie, informacja o nowych promocjach, zakończonych realizacjach etc.

Strony

W tym miejscu administrator dostaje do dyspozycji moduł do tworzenia oraz aktualizacji pod stron swojej witryny, moduł (zbliżony w obsłudze do edytora MS Word) daje możliwość edycji oraz formatowania tekstu. Dodatkowo do każdej pod strony możemy dodać grafikę którą, w zależności od potrzeb wstawiamy w treść lub dołączamy galeria. Moduł udostępnia również możliwość załączania plików ( np. referencji ) do podstron.

Galerie

Moduł umożliwia tworzenie galerii (albumów) oraz dodawanie do nich zdjęć/grafik. Każdy dodany plik może zostać dodatkowo uzupełniony o opis.

Często zadawane pytania (FAQ)

Dzięki napisaniu na stronie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, twoja firma zaoszczędzi czas na telefony od klientów.

Sonda

To doskonały sposób na zadanie pytania użytkownikom strony.

Konta użytkowników

Jeżeli stroną zarządzać będzie kilka, kilkanaście osób dobrą praktyką będzie utworzenie dla wszystkich tych osób osobnych oddzielnych kont w systemie.

Ustawienia strony

W tym miejscu w każdej chwili możesz zmienić tytuł, opis oraz słowa kluczowe strony.

Wersje językowe

Nasz system został zaprojektowany z myślą o wspieraniu różnych wersji językowych strony. Przełączenie panelu na edycję strony w innym języku odbywa się jednym kliknięciem.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym systemem.

Baser od kuchni

Logowanie do systemu
Dodawanie aktualności
Edycja strony
Lista aktualności
Ustawienia strony
Zarządzanie galeriami
Zarządzanie stronami
Zarządzanie zdjęciami w galerii
Zmiana hasła